بهترین کتاب برای آموزش تحلیل تکنیکال

عکس از بهترین کتاب های آموزش تحلیل تکنیکال در گروه مالی اینوستپ

ما قصد داریم در این مقاله بهترین کتاب برای آموزش تحلیل تکنیکال را به شما معرفی کنیم. این کتاب‌ها برای سرمایه‌گذاران و افرادی که علاقمند به یادگیری تحلیل تکنیکال هستند، انتخاب مناسبی هستند.

موفقیت در بورس و بازار ارزهای دیجیتال اتفاقی نیست. بعد از این که اطلاعاتتان را در این زمینه افزایش دادید، می‌توانید حتی زمانی که در خانه‌تان نشسته‌اید با استفاده از ساده‌تربن تکنیک‌ها، سودهای چشمگیری داشته باشید. خواندن بهترین کتاب برای آموزش تحلیل تکنیکال این امکان را فراهم کرده که حتی افرادی که زمان و هزینه کافی برای ثبت نام در کلاس‌ها را ندارند از دنیای پرسود بازارهای مالی عقب نمانند.

بهترین کتاب برای آموزش تحلیل تکنیکال

در این قسمت به معرفی بهترین کتاب برای آموزش تحلیل تکنیکال پرداخته‌ایم:

کتاب رکن سوم بازار

عکس از کتاب رکن سوم بازار در آموزش تحلیل تکنیکال با گروه مالی اینوستپ 1
کتاب رکن سوم بازار

این کتاب که نوشته نیما آزادی است. رموز و اعداد فیبوناچی را در دو جنبه قیمت و زمان بررسی می‌کند. نقاط فیبوناچی، نشان‌دهنده نقاط حمایت و مقاومت در بازارهای مالی هستند و با ابزار گوناگونی رسم می‌شوند.

تریدرها باید بدانند که اعداد فیبوناچی چگونه وارد بازارهای مالی شدند و چه تاثیری روی این بازار می‌گذارند.

با خواندن کتاب رکن سوم بازار متوجه می‌شوید که چگونه نویسنده از طریق مثال‌های گوناگون، نظمی که در همه ارکان زندگی و جامعه حکم فرماست را نشان می‌دهد و این نظم را به خوبی با نظم بازارهای مالی ارتباط می‌دهد. ترتیب اعداد فیبوناچی کاربرد زیادی در بازارهای مالی برای تریدرها دارد.

بخش‌های ابتدایی کتاب به تکنیک‌های فیبوناچی اشاره کرده است و سپس بخش‌های بعدی به ارتباط معنادار این دنباله اعداد، با طبیعت و بازار پرداخته است.

می‌توان گفت که تقریبا تمام تحلیل‌های تکنیکال به ابزار فیبوناچی وابسته‌اند و بدون این ابزار خلأ زیادی در تحلیل‌ها وجود خواهد داشت. ابزاری که اخیرا در بازارهای مالی به وجود آمده‌اند (همچون الگوهای هارمونیک، برخی از انواع الگوهای کلاسیک و ابزار میانگین‌های متحرک) همگی به نحوی از ابزار فیبوناچی استفاده می‌کنند و بر اساس آن هستند.

گروه مالی اینوستپ در ممسیر یادگیری بازارهای مالی، انواع بهترین کتاب‌ برای آموزش تحلیل تکنیکال را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. شما می‌توانید این کتاب‌ها را به صورت آنلاین تهیه کنید.

کتاب روش‌های سرمایه گذاری وارن بافت

عکس از سرمایه‌گذاری به روش وارن بافت در گروه مالی اینوستپ
کتاب روش‌های سرمایه‌گذاری وارن بافت

خیلی از تریدرها پس از مطالعه روش‌های سرمایه گذاری وارن بافت بیان می‌کنند که بهترین کتاب برای آموزش تحلیل تکنیکال است و خواندن آن را به دیگران هم توصیه می‌کنند.

وارن بافت مدیر عامل و بزرگ‌ترین سهام‌دار شرکت هلدینگ خوشه‌ای آمریکایی برکشر هاتاوی است. او یک سرمایه‌گذار بلند مدت است و روش کار او به این صورت است که شرکت‌هایی که پتانسیل رشد خوبی در دراز مدت دارند را شناسایی می‌کند و اقدام به سرمایه‌گذاری در آنها می‌کند.

این کتاب که دیدگاه علمی و روانشناسانه وارن را مورد بررسی قرار داده است برای همه سرمایه‌گذاران مناسب است. چه یک سرمایه‌گذار و تریدر جزء با سرمایه محدود باشید چه یک سرمایه‌گذار عظیم شخصی و حقوقی با سرمایه کلان باشید، این کتاب می‌تواند به شما در بازارهای مالی کمک کند.

خوشبختانه کتاب روش‌های سرمایه گذاری وارن بافت به زبان فارسی هم ترجمه شده تا فارسی زبانانی که به کسب اطلاعات در خصوص بازارهای مالی علاقه‌مندند بتوانند با تجربیات این سرمایه‌گذار معروف آشنا شوند و از آنها در زندگی مالی خود استفاده کنند.

این کتاب به شما کمک می‌کند که با اصول مالی و قیمت‌گذاری، اصول کسب و کار، اصول مدیریت و… آشنا شوید.

کتاب یک معامله خوب اثر مایک بلافیور

عکس کتاب یک معامله خوب در گروه مالی اینوستپ
کتاب یک معامله خوب

اگر دنبال بهترین کتاب برای آموزش تحلیل تکنیکال می‌گردید، کتاب یک معامله خوب اثر مایک بلافیور می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. بلافیور یک شرکت کارگزاری بورس به نام SMB Capital را پایه گذاری کرد. این کتاب توسط مهندس رضا رنجبر ترجمه و در سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

هر آنچه در خصوص دنیای رقابتی معامله‌گری باید بدانید در این کتاب گردآوری شده است. کتاب یک معامله خوب به شما می‌آموزد که برای تبدیل شدن به یک تریدر موفق باید یک سری ویژگی‌های اساسی داشته باشید از جمله:

 • سازگاری و نظم
 • تلاش مستمر
 • انعطاف پذیری
 • درون نگری منظم
 • خستگی ناپذیر بودن
 • داشتن شجاعت کافی برای به چالش کشیدن خود

همچنین یاد می‌گیرید که به جای کپی کردن راهکارهای تریدرهای مشهور و ستاره، روی شکل‌دهی سیستم معاملاتی مخصوص خودتان تمرکز کنید و استراتژی‌های مخصوص خودتان را توسعه دهید.

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه باید استراتژی‌های خودتان را سازماندهی کنید، دائما سود کنید و سهام مناسبی را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید، همچنین به مرحله‌ای برسید که به تریدرهای مبتدی آموزش دهید و با بازی‌های ذهنی در زمینه معامله‌گری مقابله کنید، خواندن این کتاب به شما توصیه می‌شود.

کتاب معامله گری با ضمیر ناخودآگاه

عکس معامله گری با ضمیر ناخودآگاه برای آموزش تحلیل تکنیکال در گروه مالی اینوستپ
کتاب معامله‌گری با ضمیر ناخودآگاه

این کتاب که حاصل سال‌ها تحقیق، تلاش و‌ تجربه مارک داگلاس در زمینه بازارهای مالی است شما را با یک سیستم یا روش معامله‌گری آشنا نمی‌کند. بلکه به شما یاد می‌دهد که چگونه با کمک تحلیل‌های تکنیکال در عین حفظ آرامش، پرهیز از تصمیم گیری عجولانه و احساسی و با اعتماد به نفس کامل به ترید بپردازید. در صورتی که آرامشتان را حفظ کنید، احتمال موفقیتتان در بازارهای مالی بالاتر می‌رود.

مارک داگلاس بر این باور است که بزرگترین دشمن و مشکل تریدرها در واقع طرز فکر آنهاست. تریدرهایی که بی‌باک و شجاع هستند، اعتماد به نفس کافی دارند و از تغییر رفتار بازار مالی واهمه‌ای ندارند، می‌توانند به موفقیت‌های چشمگیری در این زمینه دست پیدا کنند.

اگر چه داگلاس در کتاب معامله گری با ضمیر ناخودآگاه به این نکته هم اشاره می‌کند که تغییر دادن طرز فکری که سال‌هاست با آن زندگی می‌کنید و سبک زندگیتان را تعیین کرده واقعا دشوار است. اما با این حال برد با کسانی است که می‌توانند بر این طرز فکر غلبه کنند.

وی همچنین خاطر نشان می‌کند که نباید هیجانی و احساسی وارد بازار مالی شوید و باید از قبل یک سری مرزها، قوانین و حد و حدود را برای خودتان مشخص کنید.

با قضاوت بی‌طرف، پذیرفتن اشتباهات و عدم تکرار آنها در بازارهای مالی می‌توانید موفق شوید. زمانی که با دانش قبلی وارد بازار مالی شوید می‌بینید که همه چیز به شما بستگی دارد و هیچ چیزی شانسی نیست.

کتاب عادات معامله گری

عکس کتاب عادات معامله‌گری
کتاب عادات معامله‌گری

این کتاب به تمامی اصول کلیدی که برای موفقیت در خرید سهام، بازارهای مالی و معاملات جهانی، سرمایه‌گذاری، اقتصاد و بورس باید بدانید اشاره کرده است.

این کتاب راهی برای افزایش اطلاعات مخاطب است و نباید از آن به عنوان سیگنال و توصیه‌ای برای خرید و فروش استفاده کنید. بلکه باید از آن استفاده کنید تا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید و بتوانید سبک و سیستم معاملاتی مخصوص خودتان را ایجاد کنید. با کمک این کتاب می‌توانید تا حدی رفتارهای معامله‌گری صحیح را در خود تقویت کنید که تبدیل به عادت شوند.

هدف نویسندگان کتاب عادات معامله گری این است که به شما کمک کنند تا در کمترین زمان ممکن به یک تریدر موفق تبدیل شوید و در حین معامله، با کمترین میزان ریسک مواجه شوید. به علاوه در کتاب عادات معامله‌گری راهکارهایی در خصوص ایجاد سرمایه با ریسک و استرس پایین و افزایش این سرمایه نیز ذکر شده‌اند. گروه مالی اینوستپ علاوه بر فراهم کردن این کتاب‌ها، دوره تریدر حرفه‌ای و همچنین ویدئو دوره تریدر حرفه‌ای را برای شما ارائه کرده است تا در تمام این مباحث در بازارهای مالی مهارت کسب کرده و موفق شوید.

کتاب استخراج ارز دیجیتال

عکس کتاب استخراج ارز دیجیتال در گروه مالی اینوستپ
کتاب استخراج ارز دیجیتال

هدف کتاب استخراج ارز دیجیتال این است که به زبانی ساده و قابل فهم و با کمک مثال‌های مناسب و کاربردی، شما را با اصلی‌ترین مفاهیم در حوزه رمز ارزها آشنا کند. این کتاب به طور مفصل به مفاهیمی همچون انواع دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال، بلاک چین، نحوه استخراج (ابری، استخری، انفرادی)، راه‌اندازی دستگاه‌های ماینر و… پرداخته است.

امروزه رمزارزها و سرمایه‌گذاری در آنها به شدت محبوب شده است و همین امر زمینه را برای سوء استفاده افراد سودجو فراهم کرده است. این کتاب اینجاست تا به شما کمک کند که بدون افتادن در دام کلاهبرداران به این انقلاب اقتصادی بپیوندید و سهمتان را از این بازار پرسود دریافت کنید.

کتاب استخراج ارز دیجیتال به شما در کاهش ریسک و افزایش سود سرمایه‌گذاری کمک می‌کند.

کتاب سرمایه گذاری در رمزارزها

عکس کتاب سرمایه‌گذاری در رمز ارزها
کتاب سرمایه‌گذاری در رمز ارزها

اگر به مبحث ارزهای دیجیتال علاقه دارید و می‌خواهید با کمترین زحمت، از این روش برای رشد سرمایه‌تان استفاده کنید کتاب سرمایه‌گذاری در رمزارزها می‌تواند بهترین کتاب برای آموزش تحلیل تکنیکال برای شما باشد.

این کتاب به موضوعات و مباحث داغ در خصوص رمز ارزهای دیجیتال می‌پردازد. همچنین به شما کمک می‌کند که بر اساس این که تا چه حد تحمل ریسک در این زمینه را دارید، از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری مخصوص به خودتان استفاده کنید.

در این کتاب سرمایه گذاری در رمزارزها به طور مفصلی با این موارد آشنا خواهید شد:

 • معرفی معروف‌ترین رمزارزها
 • دلایل سرمایه‌گذاری در دنیای رمزارزها
 • آشنایی با بهترین صرافی‌ها و کارگزاری‌ها
 • شناخت رمزارزهایی که بهترین عملکرد را دارند
 • بررسی ریسک و بازده رمز ارزها
 • ایجاد استراتژی‌های مطابق با هدف تان
 • یادگیری تکنیک‌های ضروری
 • آشنایی با استراتژی‌های سرمایه‌گذاری کوتاه مدت و بلند مدت

کتاب شهریار در وال استریت

عکس کتاب شهریار در وال استریت
کتاب شهریار در وال استریت

سلمان امین در این کتاب سی ایده مهم و کاربردی از کتاب شهریار ماکیاولی که در خصوص بازارهای مالی هستند را به زبان ساده بیان می‌کند و آنها را به طور جزئی مورد بررسی قرار می‌دهد. این ایده‌ها برای افرادی که به سرمایه‌گذاری علاقمندند، بسیار سودمند هستند.

او در کتاب شهریار در وال استریت نکات ارزشمندی را به مخاطبان می‌آموزد تا از اعتماد چشم و گوش بسته بپرهیزند، از خطرهایی که پایه امپراتوری‌های جدید را به لرزه در می‌آورند دوری کنند، به نیروهای خودی تکیه کنند و….

خیلی از افراد مطالبی را در این کتاب می‌خوانند که شاید چندان به مذاقشان خوش نیایند! زیرا این کتاب به طور کاملا آشکاری با تمام قواعدی که تاکنون در ذهن تان بوده اند و آنها را باور داشتید، مخالفت می‌کند. اما بهتر است بدانید که این مطالب برای شما مفید هستند و اگر می‌خواهید در بازارهای مالی به موفقیت برسید باید با ذهن باز پذیرای مطالب موجود در این کتاب باشید.

کتاب بورس باز

عکس کتاب بورس‌باز
کتاب بورس‌باز

یکی دیگر از بهترین کتاب برای آموزش تحلیل تکنیکال، کتاب بورس باز است. همانطور که روی جلد این کتاب درج شده، سلمان امین شما را با تکنیک‌های جادویی در بورس آشنا می‌کند. وی در این کتاب شما را با نگرش فازی و تفکر گوناگونی آشنا می‌کند و بررسی می‌کند که آیا می‌توان در بازار و معاملات بورس این موارد را پیاده کرد یا خیر.

شاید تاکنون کتاب‌های زیادی را در خصوص ترید در بازار بورس مطالعه کرده باشید اما متوجه شده باشید که همه آنها اکثرا به موضوعات مشابهی اشاره می‌کنند و مطالبی که عملی و کاربردی باشند را بیان نمی‌کنند.

سلمان امین با نگارش کتاب بورس باز تلاش کرده که تنها مطالبی را منتشر کند که ارزش مطالعه را دارند. می‌توانید از این مطالب برای بهینه سازی سبک و سیستم معامله گری تان در دنیای بورس استفاده کنید.

گروه مالی اینوستپ با مدیریت آقای لطیف آهی، در کنار این کتابها، دوره‌های آموزشی همچون دوره بورسی (تابلو خوانی و فیلتر نویسی) را ارائه کرده است.

کتاب اسرار ذهن ثروتمند

عکس کتاب اسرار ذهن ثروتمند
کتاب اسرار ذهن ثروتمند

خیلی از ما فکر می‌کنیم که موفقیت واقعی تنها با تلاش بی وقفه اتفاق می‌افتد. اما حقیقت این است که زمانی که موفقیت در ذهن ما شکل گرفت، در دنیای بیرون نیز انعکاس پیدا می‌کند و به واقعیت می‌پیوندد. هدف کتاب اسرار ذهن ثروتمند نیز آگاهی بخشی در خصوص همین موضوع است.

این کتاب پرده از حقایق برمی‌دارد و می‌گوید که چرا برخی از افراد ثروتمندند و برخی دیگر علیرغم تلاش زیادی که می‌کنند باز هم به موفقیت چندانی دست پیدا نمی‌کنند. با کمک این کتاب یاد می‌گیرید که دلایل اصلی شکست مالی و متوسط بودن سطح مالی شما چیست؟ سپس می‌توانید از راهکارهای آن استفاده کنید تا روش فعلی‌تان را بازنگری کنید و به سمت آینده مالی بهتری قدم بردارید.

در بخشی از کتاب، چندین نامه از طرف افرادی که در سمینار ذهن ثروتمند شرکت کرده‌اند را می‌خوانید. این افراد بیان می‌کنند که با تغییر ذهن شان چگونه توانستند به ثروت برسند و این کتاب چه تاثیری روی زندگی‌شان داشته است.

بعد از مطالعه کتاب اسرار ذهن ثروتمند یاد می‌گیرید که چگونه از صفر شروع کنید و خودتان را روی مدار پول و ثروت قرار دهید.

کتاب ثروتمندترین مرد بابل

عکس کتاب ثروتمندترین مرد بابل
کتاب ثروتمندترین مرد بابل

جورج کلاسون حکایت‌های آموزنده در مورد افراد ثروتمند در طول تاریخ را در این کتاب جمع آوری کرده است. آموزه‌هایی که در کتاب ثروتمندترین مرد بابل به آنها اشاره شده همچون یک نقشه گنج ارزشمند هستند و اگر به درستی آنها را در زندگی خود به کار ببرید، می‌توانند در زمان کمی شما را به سمت پیشرفت و موفقیت‌های مالی سوق دهند.

این کتاب خصوصا به افرادی توصیه می‌شود که برای راه اندازی کسب و کار خود، پس انداز کردن پول و تسویه کردن قرض‌ها و بدهی‌هایشان مشکل دارند. آموزه‌های این کتاب برای هر فردی با هر سطح درآمدی کاربردی و قابل اجرا هستند.

کتاب روانشناسی تصویر ذهنی

عکس کتاب روانشناسی تصویر ذهنی
کتاب روانشناسی تصویر ذهنی

آیا افسرده و بی‌اعتماد به نفس هستید ‌و آرزو دارید که بتوانید همچون افراد موفق، با آرامش و خونسردی به موفقیت برسید؟

قبل از هر چیزی به ذهن ناسالم افراد افسرده توجه کنید. تصویر ذهنی این افراد همچون خوره، از درون آنها را می‌خورد و زندگی شان را مسموم و باطل می‌کند.

از طرف دیگر تصویر ذهنی سالم همچون یک ویتامین تقویت کننده عمل می‌کند و به فرد کمک می‌کند که جسم و روح قوی تری داشته باشد. این افراد توان بالایی برای مقابله با مشکلات زندگی دارند.

حقیقت این است که مغز انسان باید کنترل شود و قدرت کنترل افکار و ذهن در هر فردی وجود دارد. اما افراد کمی هستند که این قدرت را در دست می‌گیرند و مشکلات ذهنی شان را حل می‌کنند.

دکتر مالتز تضمین کرده که در صورت خواندن کتاب روانشناسی تصویر ذهنی، زندگیتان برای همیشه تغییر خواهد کرد. در صورتی که عزت نفس داشته باشید، می‌توانید هر فکر و عملی را به دلخواه تان تغییر دهید.

در این کتاب از طریق ۷ تمرین ذهنی که اتفاقا بسیار ساده هم هستند می‌توانید به عزت نفس برسید. سپس قدرت غلبه بر تمام اضطراب‌ها، ترس‌ها و نارضایتی‌ها را خواهید داشت و می‌توانید احساس لذت و رضایت را جایگزین آنها کنید.

پس اگر وقت و انرژی‌تان را صرف خواندن این کتاب و عمل کردن به دستورالعمل‌های آن کنید، در حقیقت سرمایه‌گذاری عاقلانه‌ای کرده‌اید. این تصویر ذهنی سالم می‌تواند به شما کمک کند که هر آنچه که می‌خواهید را به دست آورید و از نظر مالی نیز به موفقیت‌های چشمگیری برسید.

پک کتاب‌های روانشناسی معاملات

عکس از کتاب‌های آموزشی روانشناسی
پک کتاب‌های آموزشی روانشناسی

بسیاری از شما که در بازارهای مالی فعالیت دارید، برایتان پیش آمده که با وجود تحلیل درست بازار، نتوانسته‌اید سود مورد نظر را کسب کنید و چه‌بسا با ضرر هم از معامله خارج شده‌اید. تشخیص رفتار بازار و معالمه‌گران از نکات مهم و کلیدی است که هر فرد معامله‌گر باید نسبت به آن مهارت کافی داشته باشد و در هنگام نوسانات دچار هیجان و استرس نشود.

راز موفقیت بسیاری از تریدرهای بزرگ و حرفه‌ای دنیا در کنترل احساسات و مدیریت رفتار خود فرد است. شما برای رسیدن به موفقیت، در درجه اول باید به مهارت خودشناسی برسید. تمام احساسات و رفتارهای خود را بشناسید و در مواقع حساس قدرت کنترل کردن آنها را به دست آورید. قطعا برای رسیدن به این مهم نیاز به راهنمایی و کمک اساتید بزرگ در این حوزه دارید. گروه مالی اینوستپ مجموعه‌ای از کتاب‌های اساتید بزرگ این حوزه را گردآوری کرده و تحت عنوان پک کتاب های روانشناسی معاملات در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. این مجموعه کتاب را با قیمت بسیار مناسبی می‌توانید به صورت آنلاین از این سایت تهیه کرده و از محتوای بسیار عالی آن بهره ببرید.

این پک فوق‌العاده شامل سه کتاب ( روانشناسی تصویر ذهنی، معامله‌گر منضبط، چگونه در بورس دو میلیون دلار به دست آوردم ) می‌باشد.

کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها

عکس کتاب باشگاه ۵ صبحی‌ها
کتاب باشگاه ۵ صبحی‌ها

اگر بخواهیم کل کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها را در یک جمله خلاصه کنیم باید گفت که: اگر می‌خواهی در زندگی به موفقیت برسی باید صبحت را کنترل کنی.

داستان این کتاب درباره یک سرمایه دار، یک کارآفرین و یک هنرمند است که هر یک از آنها مشکلات خاصی دارند و با مشورت و گفتگو با هم سعی در حل آنها دارند.

اسم این کتاب به این دلیل انتخاب شده که خواننده متوجه اهمیت سحرخیز بودن شود. وجه مشترک بین تمام افراد نابغه و افراد موفق در زمینه تجارت و سایر زمینه‌ها، در سحرخیز بودن آنهاست.

با کمک راه حل ساده‌ای که شارما در این کتاب به خواننده ارائه می‌دهد، شما هم می‌توانید صبح‌ها زودتر از رختخواب‌تان بیرون بیایید و بهتر برای روز پیش رو برنامه‌ریزی کنید. با کمک راهکارهای کتاب می‌توانید ابزاری برای خلاقیت پیدا کنید و همزمان به آرامش هم برسید.

اگر شما هم دنبال روشی ساده و کاربردی برای رسیدن به موفقیت هستید و می‌توانید عادات غلط تان را کنار بگذارید، خواندن این کتاب به شما توصیه می‌شود.

مجموعه کتاب آموزش امواج الیوت

عکس از مجموعه کتابهای اموزشی امواج الیوت
کتابهای اموزشی امواج الیوت

یکی از کاربردی‌ترین نظریه‌ها در تحلیل تکنیکال، امواج الیوت است که تریدرها از آن برای تشخیص الگوها، بر مبنای احساسات بازار، استفاده می‌کنند. معامله‌گران از این الگوها، برای تجزیه و بررسی چرخه‌های بازار و پیش‌بینی روندهای آینده قیمت استفاده می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید، برای آشنایی بیشتر با این الگوها در بازار نیاز به کسب دانش و مهارت کافی می‌باشد. برای تسلط بر کاربرد امواج الیوت در تحلیل بازار، مطالعه کتاب‌های آموزشی در این زمینه را پیشنهاد می‌کنیم. گروه مالی اینوستپ برای آشنایی بیشتر شما در این خصوص، مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های آموزشی اساتید بزرگ امواج الیوت را جمع‌آوری و در اختیار شما قرار داده است. پک کتاب های آموزش امواج الیوت را می‌توانید به راحتی و به صورت آنلاین از طریق سایت اینوستپ تهیه و مطالعه کنید و اطلاعات لازم در این خصوص را به دست آورید.

پک کتاب های پرایس اکشن البروکس

عکس پک کتاب پرایس اکشن
پک کتاب پرایس اکشن

پرایس اکشن یکی از روش‌های عالی برای معامله‌گری در بازارهای مالی مثل، ارزدیجیتال، فارکس، بورس ایران و بورس بین‌الملل است که با تمرکز بر حرکات و سطوح مهم قیمتی، حرکت بعدی  بازار را پیش‌بینی می‌کند.

تمرکز اصلی پرایس اکشن روی محدوده‌های قیمتی و تغییرات آن است و از انواع ابزارهای گوناگون که در تحلیل‌های تکنیکال می‌بینیم، استفاده نمی‌شود. پرایس اکشن نیز مانند بقیه روش‌های معامله‌گری، نیازمند آموزش و یادگیری مقدمات آن است. این مقدمات شامل، مهارت تشخیص روند اصلی بازار، الگوهای قیمتی، تشخیص قدرت روند، شناخت کندل‌های قیمت و… است.

پرایس اکشن با پرداختن به رفتار و انگیزه‌های معامله‌گران، به عنوان عوامل مهم بازار، یکی از بهترین روش‌های تحلیل بازار است که می‌تواند در معاملات استفاده شود و بنا بر میزان مهارتی که معامله‌گر دارد، می‌تواند سود بسیاری را به همراه داشته باشد که در این سه جلد به زیبایی عنوان شده است و مجموعه اینوستپ این سه جلد را در قالب پکی با عنوان کتاب های پرایس اکشن البروکس در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

البروکس با ارائه بهترین و دقیق‌ترین روش‌های مطالعه تغییرات قیمت، در تلاش است که درک رفتارهای معامله‌گران را به خوانندگان آموزش دهد و همچنین انواع حالت‌های محتمل را ارزیابی کند.

کتاب‌های موجود در این پک شامل:

 • پرایس اکشن روندها
 • پرایس اکشن محدوده‌های معامله
 • پرایس اکشن بازگشت‌ها
عکس از کتاب‌های آموزش تحلیل تکنیکال در گروه مالی اینوستپ
آموزش تحلیل تکنیکال با مطالعه کتاب

جمع بندی

به گفته افراد موفق، تاثیرگذار و ثروتمند، قدم گذاشتن در مسیر موفقیت نیازمند روشی عملی و منسجم است که بتوانید با رعایت آن وارد مسیر ثروتمند شدن شوید. اما خیلی از ما نمی‌دانیم که باید از کجا و چگونه در این مسیر قدم بگذاریم. به همین خاطر بسیاری از افراد موفق به کمک ما آمده‌اند و با نگارش کتاب‌هایی در خصوص تجربیاتشان و رمز و رازهای ثروتمند شدن، ما را در این مسیر یاری کرده‌اند.

اگر دنبال بهترین کتاب برای آموزش تحلیل تکنیکال می‌گردید، ما در این مقاله به برخی از بهترین کتاب‌ها اشاره کردیم. همچنین برای مشاهده مثال‌های بیشتری از الگوهای مختلف بازار، مجموعه اینوستپ پک کاملی از مثال های تحلیل تکنیکال را جمع‌آوری کرده و این مجموعه بی‌نظیر را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا مهارت و قدرت تحلیل خود را بالا ببرید.

Admin2

Admin2

آنچه در این مطلب می خوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *