سیستم معاملاتی PTT

همان طور که میدانید یک معامله گر برای داشتن یک سیستم معاملاتی خوب که بتواند به وسیله ی آن از بازار سود بگیرد، باید حتما بعد از ساخت یک سیستم معاملاتی از آن بک تست بگیرد و سیستم را در حالت های مختلف بازار تست کند تا با میزان بازدهی آن آشنا شود و بتواند در صورت نیاز آن را بهینه کند که قطعا انجام این کار نیازمند صرف زمان بسیار است و از طرفی بسیاری از معامله گران هستند که حتی بعد از چندین سال فعالیت در بازارهای مالی مختلف نتوانستند به یک سیستم معاملاتی واحد و سازگار با شرایط معاملاتی و شخصی خود دست پیدا کنند. از این رو در این ویدیو شما یکی از سیستم های معاملاتی آقای لطیف آهی (مدیر و موسس گروه مالی اینوستپ) را آموزش خواهید دید.

قیمت: 990.000 تومان

سیستم معاملاتی E.D

سیستم معاملاتی ED، یک سیستم دقیق و حرفه‌ای است که توسط یکی از اساتید گروه مالی اینوستپ جناب آقای علی جباری طرح ریزی شده و بازده معاملاتی شما را تا حد مطلوبی بالا می‌برد. لازم به ذکر است که بک تست تمام استراتژی‌های این سیستم در تایم فریم‌های مختلف گرفته شده است و کاملا قابل اعتماد می‌باشد. اگر شما هم به دنبال موفقیت و افزایش بازده معاملات خود هستید، با آموزش سیستم معاملاتی ED مسیر خود را تغییر دهید.

قیمت: 699.000 تومان

سیستم معاملاتی Stick Zone

بیشتر معامله‌گران بازارهای مالی دانش طراحی یک پلن معاملاتی را ندارند، چرا که طراحی یک سیستم قوی نیازمند ماه‌ها بررسی و ارزیابی آن استراتژی است تا نقاط قوت و ضعف آن در بک تست‌ها و فوروارد تست‌های گرفته شده مشخص شود و برای بهینه کردن آن تلاش کنند. لذا بیشتر افراد به دنبال تهیه یک سیستم معاملاتی قوی و بهینه شده هستند که به سبک معاملاتی آن‌ها نزدیک باشد و بتوانند به راحتی با آن سیستم ارتباط برقرار کنند. 

سیستمی که گروه مالی اینوستپ ارائه می‌دهد نتیجه ماه‌ها تلاش آقای محمدعلی جباری یکی از اساتید مجموعه است که این سیستم بر اساس پرایس‌اکشن طراحی شده است. شاید شما هم مانند بیشتر افراد  کار کردن با چارت‌های شلوغ و استراتژی‌هایی که از اندیکاتورهای مختلفی تشکیل شده را دوست نداشته باشید و به نوعی در هنگام معاملات سردرگم شده و نمی‌توانید به به درستی تصمیم بگیرید. سیستم معاملاتی استیک زون برای این دسته از افراد بسیار مناسب می‌باشد. این سیستم بر پایه رفتار قیمت بازار و کندل‌ها عمل کرده و شما را با سبک جدیدی از معاملات آشنا می‌کند.

قیمت: 899.000 تومان