سفیر ما باشید

و کسب درآمد دلاری مستمر و ماهیانه داشته باشید…

عضویت در ربات >> دریافت لینک رفرال از بخش حساب کاربری >> انتشار لینک

بسیاری از شما برای فعالیت در بازارهای مالی، زمان و یا دانش کافی جهت تحلیل بازار را ندارید. از این رو به دنبال کانال سیگنال حرفه‌ای و معتبری هستید تا بتوانید با سیگنال‌های دریافتی از این کانال به موفقیت دست پیدا کنید. گروه مالی اینوستپ بنابر درخواست تعداد بی‌شمار کاربران، کانال سیگنال اینوستپ پلاس را ارائه کرد تا شما را در این مسیر همراهی کند. این کانال متشکل از تیمی قوی، حرفه‌ای و متخصص می‌باشد و به ارائه سیگنال‌های تکنیکالی و فاندامنتالی در حوزه بازارهای مالی ( بازار فارکس و بازار ارزدیجیتال ) می‌پردازد. شما با عضویت در این کانال نه تنها از سیگنال‌های حرفه‌ای کانال استفاده می‌کنید، بلکه امکان درآمدزایی،  همکاری کردن با ما و اشتراک رایگان را در کانال investep+ را خواهید داشت. همچنین این کانال سیگنال فرصت بی‌نظیری را فراهم کرده تا حتی افرادی که در این کانال عضو نیستند هم بتوانند درآمدزایی کنند.

اگر شما هم علاقه‌ دارید با ما  همکاری کنید و درآمد دلاری دائمی داشته باشید، با ما همراه باشید.

کسب درآمد دلاری با عضویت در کانال سیگنال اینوستپ پلاس 

احتمالا برای شما هم جذاب باشد که بتوانید کسب درآمد دلاری بدون ترید کردن در کانال سیگنال داشته باشید. گروه مالی اینوستپ با پیشنهاد ویژه‌ای، امکان کسب درآمد عالی و مستمر را برای شما فراهم می‌کند و شما بدون انجام هیچ کاری و صرفا با معرفی دوستان خود، می‌توانید از این موقعیت پرسود بهره‌مند شوید. 

این درآمدزایی بدین صورت است که هر فرد می‌تواند از طریق ربات ثبت نامی کانال سیگنال، لینک معرفی مخصوص خود را دریافت کند و  با استفاده از این لینک معرف، می‌تواند سودهایی بدون سقف برداشت و در نوع خود بی‌نظیر را کسب کند. کافیست که با استفاده از این لینک دوستان و آشنایان خود را به این کانال دعوت کند. شما با معرفی هر فرد برای عضویت در کانال سیگنال اینوستپ پلاس، می‌توانید به میزان ( یک سوم ) ۳۳ درصد هزینه پرداختی فرد جهت ثبت نام را دریافت کنید. این سود به صورت پیوسته و همیشگی است و تا زمانی که آن فرد عضو کانال باشد، در ازای هر بار تمدید اشتراک به حساب شما، کمیسیون مورد نظر واریز می‌گردد. 

عضویت در ربات >> دریافت لینک رفرال از بخش حساب کاربری >> انتشار لینک

مجموعه اینوستپ برای افرادی که با این لینک عضو کانال شده‌اند هم هدیه‌ای در نظر گرفته است. بدین صورت که هر فرد که با لینک شما عضو کانال شود، می‌تواند به مدت 10 روز به صورت رایگان عضو کانال باشد و هزینه این 10 روز را پرداخت نکند.

همکاری با اینوستپ و برداشت درآمد دلاری

همکاری با مجموعه اینوستپ برای افرادی که به دنبال درآمد دلاری هستند، گزینه بسیار عالی می‌تواند باشد. میزان سود دریافتی شما از معرفی اعضا به کانال، به مدت زمان عضویت فرد معرفی شده در این کانال هم بستگی دارد. بدین صورت که اگر فرد معرفی شده با خرید اشتراک ۶ ماهه عضو کانال شود، مبلغ دریافتی شما هم به همان نسبت بیشتر خواهد شد. 

کسب درآمد مستمر و دائمی با مجموعه اینوستپ

از ویژگی‌های مهم این همکاری می‌توان به این نکته اشاره کرد که شما می‌توانید تعداد نفرات بی‌شماری را به کانال اینوستپ پلاس معرفی کنید و از اشتراک تک تک این افراد سود کسب کنید. از مزیت‌های مهم این ویژگی این است که شما با معرفی هر فرد، تنها یک بار از خرید اشتراک، سود کسب نمی‌کنید، بلکه از هر تمدید اشتراکی که آن فرد در کانال دارد به همان میزان قبلی ( یک سوم هزینه اشتراک ) سود دریافت می‌کنید و این چرخه کسب درآمد تا مادامی که فرد معرفی شده شما، داخل کانال باشد، ادامه دارد.  

اگر شما از افراد صاحب کسب و کار هستید، بهتر است این موقعیت سودده و ویژه را از دست ندهید. شما با معرفی کانال اینوستپ پلاس به مخاطبین خود، می‌توانید درآمدی جذاب و باورنکردنی را کسب کنید. 

برای درک بهتر این موضوع، مثالی می‌زنیم.

فرض کنید فردی در این ماه 30 نفر را با لینک معرفی خود، دعوت به عضویت کرده باشد. هزینه اشتراک ماهانه هر فرد 45 تتر است که کمیسیونی که از عضویت هر فرد به شما تعلق می‌گیرد، 15 تتر می‌باشد. در مجموع از عضویت 30 نفر داخل سیگنال مبلغ 450 تتر به حساب شما واریز خواهد شد و این می‌تواند یک درآمد بسیار عالی باشد. البته دو نکته مهم وجود داردکه باید آن را هم بیان کنیم.

 1. اگر اشتراک خریداری شده توسط این افراد 3 ماهه و یا 6 ماهه باشد، مبلغ دریافتی شما بسیار بیشتر خواهد شد.
 2. شما با معرفی این 30 نفر تنها یک بار کمیسیون دریافت نمی‌کنید، بلکه این سود به صورت دائمی، تا زمانیکه فرد عضو کانال باشد؛ ادامه دارد و به حساب شما مبلغ مورد نظر براساس نوع تمدید اشتراک واریز می‌گردد.

بر این اساس این کمیسیون دریافتی، به صورت پیوسته و دائمی می‌باشد.

جذب مخاطب از طریق شبکه‌های اجتماعی و کسب درآمد

بسیاری از افراد در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند، این افراد می‌توانند در پیج ها و کانال های خود از طریق تبلیغات و جذب مخاطب، به راحتی درآمدهای چشمگیر را به دست آوردند. این یک موقعیت ایده‌آل برای تمامی شما فعالان شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. این فرصت بی‌نظیر را از دست ندهید و تنها با عضویت افراد با لینک معرفی شما، درآمد دلاری عالی داشته باشید.

چه زمانی می‌توان درآمد دریافتی را برداشت زد؟

هر زمان که بخواهید می‌توانید درآمدی که از معرفی اعضا داشتید را برداشت بزنید. حتی اگر یک نفر را هم معرفی کرده باشید هم می‌توانید درآمد حاصله از این معرفی را ثبت درخواست داخل ربات برداشت کنید.

مزایای عضویت در کانال سیگنال اینوستپ پلاس 

 • دریافت سیگنال‌های قوی بازار فارکس و ارزدیحیتال
 • معرفی ارزهایی با پتانسیل رشد بالا 
 • کسب سود ایده‌آل و مستمر 
 • کسب درآمد دلاری با معرفی اعضای جدید به کانال 
 • به ازای معرفی هر فرد به کانال، یک سوم هزینه را دریافت خواهید کرد.
 • نداشتن محدودیت برای معرفی اعضا به کانال 
 • با هر تمدید اشتراک فرد معرفی شده، به صورت مادام‌العمر درآمد کسب می‌کنید.
 • می‌توانید حتی بدون استفاده از سیگنال‌های کانال و عضویت در آن هم درآمد دلاری داشته باشید.
 • نیازی به داشتن مهارت تحلیل و معامله‌گری ندارید و تنها با معرفی افراد دیگر به کانال، درآمد دلاری داشته باشید.
 • با معرفی اعضای جدید می‌توانید به صورت رایگان عضو کانال سیگنال اینوستپ پلاس باشید و هزینه آن، از سود دریافتی اشتراک افراد معرفی شده توسط شما، پرداخت شود.
 • همکاری با این مجموعه،موقعیتی مناسب برای افراد جویای کار و درآمد می‌باشد.
 • افرادی که با لینک دعوت عضو شوند، می‌توانند به مدت 10 روز عضویت رایگان هدیه بگیرند.

عضویت در ربات >> دریافت لینک رفرال از بخش حساب کاربری >> انتشار لینک

سوالات متداول

بله، این موقعیت برای همه مردم فراهم است و می‌توانید از این لینک برای درآمدزایی استفاده کنید.

به ازای هر خرید اشتراک فرد معرفی شده، به حساب شما به میزان یک سوم (33 درصد) مبلغ پرداختی واریز می‌گردد.

خیر، شما با هر تمدید اشتراک فرد معرفی شده می‌توانید درآمد کسب کنید.

برای معرفی و خرید اشتراک هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما به تعداد نامحدود می‌توانید داخل کانال معرفی داشته باشید و سود خوبی را کسب کنید.

شما با معرفی هر فرد به کانال سیگنال می‌توانید ۳۳ درصد مبلغ پرداختی را دریافت کنید و با مجموع درآمدهای کسب شده، بدون پرداخت هزینه‌ای و با سرمایه به دست آمده، شرایط عضویت در کانال را فراهم کنید.

بله، شما هر زمان که بخواهید، حتی بعد از معرفی اولین نفر به کانال، می‌توانید تتر واریز شده را برداشت بزنید.