عکس از شناخت بازار در گروه مالی اینوستپ

کانال سیگنال +investep

درآمد دلاری همیشه یکی از جذاب‌ترین مسیرهای کسب درآمد برای همه بوده و امروزه که فعالیت در بازارهای مالی، عنوان پرمخاطب و مطرح در جامعه است، جستجوها برای نحوه وارد شدن به آن هم بیش از پیش شده است . بسیاری از افراد سعی دارند با انجام معاملات در بازار ارز دیجیتال و بازار فارکس، سود کسب کنند. 

سرمایه‌گذاری کردن در بازارهای مالی نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد و علیرغم دیدگاه عموم  یک تخصص است و باید برای ورود به این عرصه، به خوبی آن را فراگرفت و نمی‌توان بی گدار به آب زد. برای یک معامله‌گر حرفه‌ای در ابتدا حفظ سرمایه و سپس کسب سود مناسب بسیار اهمیت دارد. برای رسیدن به این موفقیت چه کاری باید انجام داد؟

گروه مالی اینوستپ

کسب سود با سیگنال

برای کسب موفقیت در بازارهای مالی می‌توانید با آموزش و کسب تجربه، قدرت تحلیلی خود را بالا ببرید و یا می‌بایست از افرادی که در این حوزه تخصص دارند، کمک بگیرید. همچنین اگر شما در این زمینه تخصص دارید، می‌توانید از سیگنال‌های معاملاتی متخصصین مورد اعتماد و مجرب که همه جنبه‌های بازار را برای معامله کردن مد نظر قرار داده ، داده‌های فاندامنتالی و تکنیکالی را بررسی می‌کنند و آنها را به اشتراک می‌گذارند، برای داشتن فرصت های معاملاتی بیشتر در بازار استفاده کرده و این سیگنال‌ها را با سیستم معاملاتی خود مطابقت داده و اگر مورد تایید قرار گرفت وارد معامله شوید. 

متخصصین مجموعه اینوستپ در قالب یک کانال‌ سیگنال، راهنمایی لازم جهت سرمایه‌گذاری و معامله‌گری شما در بازارهای مالی را ارائه می‌دهند. این کانال، سیگنال‌های معاملاتی و دیگر مطالب ضروری و کاربردی برای فعالیت در بازارهای مالی جهانی  را به صورت منظم منتشر می‌کنند. شما با استفاده از این سیگنال‌ها و مطالب، در صورت پایبند بودن به قوانین آن می‌توانید در بازارهای مالی فعالیت کنید و برآیند سود خوبی از بازار داشته باشید.

شرایط استفاده از کانال سیگنال +investep چیست؟

اگر شما هیچ نوع آگاهی در خصوص بازارهای مالی و مدیریت سرمایه ندارید، کانال سیگنال نمی‌تواند برای شما موفقیت‌آمیز باشد. برای کسب سود از سیگنال‌ها باید تا حدودی در این زمینه تجربه داشته باشید با بودجه‌بندی وارد سیگنال‌های ارائه شده شوید. اما گروهی از افراد هم هستند که تحلیل‌گر هستند و اصول بودجه‌بندی را نیز می‌دانند، این دسته از افراد سیگنال‌های موجود در کانال را از فیلتر سیستم معاملاتی خود عبور می‌دهند و اگر موقعیت مناسب برای ورود به بازار را طبق استراتژی خود تشخیص دادند، وارد معامله می‌شوند. قطعا این افراد سود خوبی را از بازار کسب خواهند کرد. بنابراین کسانی که از کانال برای داشتن فرصت معاملاتی بیشتر استفاده می‌کنند ، بیشترین سود را از کانال خواهند برد. بدیهی است برای استفاده از سیگنال‌ها ، آشنایی اولیه با معامله‌گری در بازارهای مالی و فعالیت در آن ضروری است  

گروه مالی اینوستپ یک شرط مهم برای استفاده از کانال سیگنال +investep برای تمامی اعضا مطرح کرده است الزامی است. هر عضو حداقل به مدت ده روز در کانال سیگنال رایگان حضور داشته و با نحوه سیگنال‌دهی و روش تحلیلی آن آشنا شود و با آگاهی کامل وارد کانال سیگنال +investep شود.

آیا شما شرایط استفاده از این کانال سیگنال را دارید؟

کانال سیگنال +investep

گروه مالی اینوستپ (investep ) با مدیریت آقای لطیف آهی، در راستای انجام رسالت خود در جهت بهبود شرایط اقتصادی افراد جامعه و پاسخ به درخواست های مکرر مخاطبان ، کانال سیگنال را با یک تیم متخصص ارائه می‌دهد. برای عضویت دراین کانال سیگنال، باید دارای دانش اولیه بازارهای مالی باشید. سیگنال‌های این تیم به صورت تحلیلی و با منطق دانش تکنیکال بر روی چارت ارائه می‌شود.

تیم متخصص کانال سیگنال اینوستپ پلاس، صرفا مسئول ارائه سیگنال خرید و یا فروش می‌باشد و هیچ تضمینی برای کسب سود به صورت صددرصد وجود ندارد. لذا مدیریت پرتفوی شما، به عهده خودتان است.

در کانال سیگنال +investep چه نوع سیگنال‌هایی ارائه می‌شود؟

این کانال سیگنال در بازار فارکس و ارز دیجیتال فعالیت دارد و با در نظر گرفتن اعتبار پروژه‌ها ، سیگنال‌ها را صادر کرده تا سرمایه شما با کمترین ریسک همراه باشد. شما می‌توانید طبق استراتژی خود و اینکه در کدامیک از این بازارها تمایل به فعالیت دارید، از سیگنال‌ها بهره ببرید.

در این کانال توسط متخصصان تکنیکالی تیم، در هر ماه حدود دو تا سه برابر  کانال رایگان و بنابر شرایط بازار سیگنال‌های معاملاتی ارائه می‌شود. علاوه بر سیگنال‌های تکنیکالی حرفه‌ای، سیگنال‌های فاندامنتال بازارهای مختلف، که برگرفته از تحلیل‌های تخصصی تیم فاندامنتال است، ارائه می‌شود.

در کنار این سیگنال‌ها موارد دیگری هم  از جمله، پیام صوتی یا ویدیو تحلیل بازار، همچنین ویدئوی آموزشی، مقالات آموزشی مهم، نمای کلی بازار و…. ارائه می‌شود.

در ادامه بیشتر به شرح این موضوع می‌پردازیم.

کانال سیگنال +investep شامل چه مواردی است؟

 • حدودا هر ماه بیش از 60 سیگنال تکنیکالی از بازارهای ارزدیجیتال و فارکس توسط متخصصین تکنیکالیست تیم ارائه می‌شود.
 • بیش از 6 سیگنال فاندامنتال در ماه که برگرفته از تحلیل‌های تخصصی است.
 • ویدئو تحلیلی بررسی بازار، توسط متخصصین تکنیکال و فاندامنتال به صورت هفتگی 
 • ارائه شاخص‌های تاثیرگذار بر روند بازار مانند: شاخص ترس و طمع، نمودارهای آنچین و همچنین سنتیمنت‌های بازار فارکس
 •  نمایی از کلیت بازار که شامل: درصد تغییرات، لیست ارزهایی که در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین تغییرات را داشته‌اند و اشاره به دلیل این تغییرات از لحاظ فاندامنتالی برای نمادهای مهم و پر طرفدار
 • اعلام پروژه‌های اسکم جدید در صورت وجود، تا به دام کلاهبرداران و سودجویان این بازار نیفتید.
 • ارائه تحلیل های تکنیکالی و فاندامنتالی به صورت روزانه به اشتراک گذاشتن تحلیل‌های بزرگان و افراد مشهور و تاثیرگذار بر بازار ارز دیجیتال و همچنین تحلیل‌های موسسات مالی و اقتصادی معتبر در دنیا برای بازار فارکس 
 • لیست ارزها و جفت‌ارزهای صعودی، رنج و نزولی مقالات آموزشی مهم این حوزه
 • ارائه توصیه‌های معاملاتی ( تکنیکال و فاندامنتال ) در طی روز در صورت لزوم
 • تحلیل روزانه بازار توسط تیم متخصص به صورت ویدئو یا ویس که شامل ( توضیح در خصوص اخبار و اتفاقات مهم تقویم روزانه و اتفاقات روز گذشته، معرفی ارزهای ترند روز یا رونددار، اشاره به اخبار تاثیرگذار بر بازار، توصیه‌های معاملاتی کلی و روند غالب بازار و…) است.
 • پیام صوتی یا ویدئوهای آموزشی در ارتباط با سیگنال‌های ارائه شده، ابزارها و پلتفرم‌های معاملاتی، اصطلاحات فاندامنتالی تخصصی و… درصورت لزوم

گروه مالی اینوستپ با مدیریت آقای لطیف آهی، کانال سیگنال +investep را با توجه به درخواست‌های مکرر شما مخاطبین عزیز، ارائه می‌کند. این کانال خدمتی دیگر در راستای هدف اصلی تیم می‌باشد، که برای بهتر شدن شرایط اقتصادی شما کاربران گرامی فراهم شده است. در این کانال تمامی مواردی که نیاز است هر فرد در خصوص بازار بداند، ارائه می‌شود.

قوانین و مقررات کانال سیگنال +investep

هزینه عضویت

ماهانه: 45 تتر

سه ماهه: 108 تتر

شش ماهه: 182 تتر

کانال سیگنال رایگان اینوستپ

 • سیگنال تکنیکال: 20 الی 30 سیگنال به صورت ماهانه
 • سیگنال فاندامنتال: ندارد
 • ویدیو تحلیلی: خیلی کم
 • توصیه های معاملاتی در طی روز: ارائه نمیگردد
 • ویدیو آموزشی: ندارد
 • تحلیل بازار: ندارد
 • پست تحلیلی به صورت اسلاید یا متن: هفته‌ای دو اسلاید تکنیکال و دو تحلیل فاندامنتال

کانال سیگنال +investep

 • سیگنال تکنیکال: ماهانه بیش از 3 برابر کانال رایگان سیگنال تکنیکال
 • سیگنال فاندامنتال: بیش از 6 سیگنال در ماه
 • ویدیو تحلیلی: هر هفته
 • توصیه های معاملاتی در طی روز: روزانه
 • ویدیو آموزشی: هر زمان نیاز شود
 • تحلیل بازار: روزانه
 • پست تحلیلی به صورت اسلاید یا متن: روزانه

کلام آخر

اگر قصد درآمدزایی از بازارهای مالی را دارید، بدون شک باید آگاهی و اطلاعات خود را در این خصوص بیشتر کنید و به عنوان یک معامله گر حرفه‌ای وارد بازار شوید، تا بتوانید از این بازار سود بگیرید، گروه مالی اینوستپ در جهت رسیدن شما به این تکامل دوره های آموزشی از قبیل، تریدر حرفه‌ای، هوش معامله‌گری و مدیریت سرمایه و بودجه‌بندی را ارائه کرده، تا شما را در راه رسیدن به موفقیت همراهی کند. همچنین اگر فرصت استفاده از آموزش‌ها را ندارید، ولی دوست دارید که از بازارهای مالی سود کسب کنید، می‌توانید در کانال سیگنال اینوستپ پلاس عضو شوید و با رعایت تمامی شرایط گفته شده، از سیگنال‌های ارائه شده، به سود برسید. این کانال سیگنال توسط افراد متخصص مدیریت می‌شود و نهایت تلاش خود را می‌کنند تا شما را در راه رسیدن به موفقیت یاری کنند. 

اگر در خصوص کانال سیگنال +investep سوالی دارید، می‌توانید در قسمت کامنت‌ها، پیغام خود را بگذارید، کارشناسان مجموعه حتما پاسخگو خواهند بود.

سود های همراهان کانال رایگان

سوالات متداول

سیگنال‌ها در بستر تلگرام از طریق ربات برای شما ارسال خواهد شد.

به طور متوسط در هر ماه بیش از 60 سیگنال بنابر شرایط بازار ارائه می‌شود.

ما در این کانال هم سیگنال فیوچرز و هم اسپات ارائه می‌دهیم.

در این سیگنال‌ها نقطه ورود و خروج، حدضرر و تارگت‌ها بر روی چارت مشخص می‌شود و همچنین دلیل ارائه سیگنال به صورت تحلیل از موقعیت ارائه می‌شود.

گروه مالی اینوستپ با تشکیل تیم قوی از اساتید و تحلیل‌گران حرفه‌ای بازار، درصدد ایجاد کانال سیگنال معتبر با بازدهی عالی است، البته این را هم باید در نظر گرفت که رفتار معامله‌گر طبق سیگنال و شرایط بازار بسیار مهم است و اگر طبق قوانین عمل نکند، احتمال ضرر و بازدهی کمتر، وجود دارد. بنابراین بازدهی بالا به خود معامله‌گر هم بستگی دارد.

برای ورود به بازارهای مالی نیاز به سرمایه زیاد نیست و شما با سرمایه کم هم می‌توانید در این بازار فعالیت کنید و ارزهایی را خرید و فروش کنید که کارمزد معاملاتی کمتری دارند.

  خیر، به هیچ عنوان ضمانتی در خصوص رسیدن به سودهای کلان و… را نمی‌دهیم چرا که؛ هر تریدر بر اساس عملکرد خود و میزانی که از سیگنال ها استفاده می‌کند، همچنین رعایت کردن نقطه ورود و خروج و میزان سرمایه و… سود و زیان متفاوتی خواهد داشت. همچنین برای کاهش ریسک لازم است که مدیریت دقیق ریسک و سرمایه داشته باشید. گزینه ی دیگر این که، باید استاپ لاس ها (حدضرر) را به طور دقیق در معاملات خود لحاظ کنید.