لطیف آهی

موسس و مدرس گروه مالی اینوستپ

من لطیف آهی، موسس و یکی از مدرسین گروه مالی اینوستپ هستم‌. در این چند سال به هزاران نفر ترید آموزش دادم و بسیاری از این افراد به تریدرها و مدرسان حرفه‌ای تبدیل شدند‌.

محمد علی جباری

مدیر آموزش و مدرس گروه مالی اینوستپ

فارغ‌التحصیل رشته عمران و دانشجوی ارشد MBA هستم. مدت ۳ سال است که با بازارهای مالی آشنایی پیدا کردم و از ابتدای سال ۹۹ افتخار همکاری با آکادمی اینوستپ را دارم و به صورت تمام وقت در بازارهای مالی فعالیت دارم.

حسین موحدیان

سرمربی و مدرس گروه مالی اینوستپ

فارغ التحصیل مهندسی مکانیک هستم و بیش از ۳ سال هست که از فعالیت در زمینه طراحی و مهندسی پتروشیمی و پالایشگاه خارج شده و به صورت تمام وقت در زمینه بازارهای مالی به عنوان: معامله گر، تحلیلگر و طراح سیستم های معاملاتی فعالیت میکنم. بنده از صفر در همین آکادمی آموزش دیده و تا کنون در سمت های مدیریت محصول، مدیریت تیم سیگنال، سرمربی و مربی آموزشی با آکادمی همکاری داشته ام.

پوریا کاظمی فر

مدرس گروه مالی اینوستپ

مبتكر دوره هاي تابلوخواني و فيلترنويسي پيشرفته گروه مالی اینوستپ

طراح فيلترهاي هوشمند و استراتژي چند بعدي فيلترينگ سهام

خيلي خوشحال و مفتخرم كه ميتونم در دنیای جذاب معامله گری همراه و درخدمت شما عزیزان باشم.

گل جهان سلطانی

مدرس گروه مالی اینوستپ

در آکادمی مالی اینوستپ به عنوان مربی مشغول به کار هستم. من بعد از فارغ‌التحصیلی از رشته ژنتیک انسانی و ۲ سال فعالیت در آزمایشگاه و تجربه زندگی کارمندی، به بازارهای مالی علاقه‌مند شده و تصمیم به شروع فعالیت در این حوزه را گرفتم. من مدت ۳ سال است که در بازارهای مالی فعالیت دارم و ترید میکنم و همچنین در کنار ترید کردن، وارد حوزه آموزش هم شدم.

مسعود جوادیان

مدرس گروه مالی اینوستپ

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، سال 98 تحلیل و معامله گری به روش تکنیکال رو زیر نظر استاد آهی فراگرفتم. از آذرماه 99 افتخار داشتم بعنوان مربی، دانش پذیران دوره های مختلف آکادمی رو همراهی کنم.

هم اکنون در کنار معامله گری، بعنوان محقق و مدرس تحلیل آنچین بازار کریپتوکارنسی ها در گروه مالی اینوستپ انجام وظیفه می کنم.

آی جهان سلطانی

مدرس گروه مالی اینوستپ

اقتصاد خوندم و بعد از گذروندن دوره تریدر حرفه ای به عنوان مربی به آکادمی اینوستپ ملحق شدم.

یوسف امان آبادی

مدرس گروه مالی اینوستپ

فارغ‌التحصیل رشته  نرم افزار و  IT ، با علاقه ای  که به بازار های مالی داشتم با شناخت استاد آهی و گذروندن دوره جامع تحلیل تکنیکال و معامله گری این حوزه رو به عنوان حرفه اصلی انتخاب  و به عنوان مدرس افتخار همکاری با آکادمی  اینوستپ رو دارم.

برنا هاشمی

مدرس گروه مالی اینوستپ

فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع هستم. از سال ۹۸ فعالیت خود را در بازارهای مالی آغاز کردم و در حال حاضر افتخار این را دارم که در کنار سایر همکاران در گروه مالی اینوست در خدمت شما عزیزان باشم.

رضا زکی نژاد

مدرس گروه مالی اینوستپ

فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک وعلاوه بر ترید شخصی، در حوزه نفت و گاز مشغول به کار هستم. ازسال 1400 افتخار همکاری با آکادمی اینوستپ را دارم و عمده فعالیت بنده در بازار کریپتو است. نفراول در ادوار سابق مسابقات ترید و محقق حوزه ساخت ربات های تریدر در بازار کریپتوکارنسی هستم.

فرهاد قادری

مدرس گروه مالی اینوستپ

بنده فارغ التحصیل مهندسی عمران با گرایش عمران هستم و بعد از ۷ سال فعالیت تخصصی در زمینه ساخت سازه های اسکلت فلزی، وارد بازارهای مالی شدم. در حال حاضر به مدت سه سال است که در این بازارها فعالیت دارم و تنها منبع درآمد بنده، از همین طریق است. محقق سبک‌های ایچیموکو، گن، آسترولوژی مالی، RTM ، ICT و الیوت هستم.