بروکر ویندزور | Windsor

ویندزور چیست؟

ویندزور یکی از کارگزاری‌های مشهور است و به دلیل امنیت بالایی که دارد از شهرت و محبوبیت خوبی در بین کاربران برخوردار است. در سال 1988 میلادی تاسیس شده است و در لیست باسابقه‌ترین بروکرهای جهان قرار دارد. و در حال حاضر دفتر مرکزی آن در قبرس قرار دارد. تاکنون گزارشی در خصوص تخلف و یا کلاهبرداری از این بروکر گزارش نشده است. از این رو کاربرانی که حتی دارای سرمایه‌های زیادی هم هستند با خیال آسوده از این بروکر برای معاملات خود استفاده می‌کنند.

مزایا ویندزور  windsor

  • سابقه‌ی بسیار بالا که نشان از اعتبار آن دارد.
  • رگولاتوری‌های متنوع که باعث امنیت بروکر می‌شود.
  • امکان استفاده از حساب MAM
  • بونوس‌های کاربردی و قابل برداشت متنوع و اهدا جوایز
  • امکان معامله سهام کشور‌های مختلف دنیا

معایب ویندزور  windsor

  • نداشتن سیستم کپی تریدینگ به صورت عمومی

رگوله‌های بروکر ویندزور

Windsor Brokers (SC) Limited ، با شماره ثبت 8425783-1، توسط سازمان خدمات مالی در سیشل ( FSA ) رگوله می‌باشد.

بروکر ویندزور توسط کمیسیون خدمات مالی بین‌المللی در کشور بلیز، هم رگوله شده است. (International Financial Services Commission (IFSC

بروکر ویندزور ، رگولاتوری FCA انگلستان را هم داراست.

همچنین این بروکر، رگوله‌ی CYSEC از کشور قبرس را هم به صورت فعال دارد. این رگولاتوری بسیار قوی و معتبر است.

حداقل واریزی در بروکر ویندزور 

برای افتتاح حساب در ویندزور شما نیاز به حداقل 100 دلار واریزی دارید.

 

انواع افتتاح حساب در بروکر windsor

 

  • افتتاح حساب زیرو zero در بروکر ویندزور

حساب زیرو ویندزور با حداقل واریزی 2500 دلار افتتاح می‌شود که برای بسیاری از ایرانی‌ها، این مقدار کمی زیاد است. اما بسیاری از کاربران به دلیل امنیت و سابقه‌ی بسیار بالایی که این بروکر دارد، از این مورد چشم پوشی می‌کنند تا بتوانند از سایر خدمات آن استفاده کنند.

اسپردی بسیار اندکی دارد، البته میزان کمیسیون این حساب کمی زیاد است.

  • افتتاح حساب PRIME در بروکر windsor

این حساب با حداقل واریزی 100 دلار قابل افتتاح شدن است و از اسپرد بالاتری نسبت به حساب زیرو برخوردار است اما کمسیون آن صفر است.

  • افتتاح حساب VIP ZERO در بروکر windsor

این حساب به صورت ویژه به مشتریانی که واریزی بالای 20 هزار دلار دارند، ارائه داده خواهد شد؛ به همین خاطر به صورت عمومی روی سایت معرفی نشده است.

یکی از مزایای فوق‌العاده این حساب این است که خود بروکر ویندزور دوره‌های آموزشی ویژه‌ای را برای کاربران این حساب برگزار می‌کند.

 

مشخصات نام حساب ZERO PRIME VIP ZERO
حداقل واریز برای افتتاح 2500$ 100$ 20000
حداکثر لوریج 1:500 1:500 1:500
اسپرد از صفر پیپ از 1 پیپ
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله
امکان ترد سهام و شاخص‌ها بله بله بله
امکان ترید ارز دیجیتال خیر خیر خیر
کمیسیون 8$ 0$
اجازه استفاده از اکسپرت بله بله بله

 

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر ویندزور چه مدارکی لازم است؟

مانند انجام احراز هویت در بسیاری دیگر از بروکرها در ویندزور هم لازم است بعد از ثبت نام و تایید آدرس ایمیل، تصویر یکی از مدارک شناسایی مورد تایید و اعتباردار، مانند کارت ملی یا گواهینامه خودتان را برای بروکر ارسال نمایید تا فرآیند احراز هویت شما تکمیل شود.

روش واریز و برداشت در بروکر ویندزور windsor

امکان واریز و برداشت پول در ویندزور بروکر، هم با روش ریالی و هم با استفاده از سرویس دهنده‌های انتقال پول، مثل وب‌مانی، مستر کارت و اسکریل ، امکان‌پذیر است.

خوشبختانه، به تازگی بروکر ویندزور امکان واریز و برداشت از طریق رمز ارزها (ارز دیجیتال) را هم امکان‌پذیر کرده است که همین ویژگی باعث شده تا توجه بسیاری از کاربران به سمت آن جلب شود.

میزان اسپرد در بروکر windsor

همان طور که اشاره کردیم ویندزور یکی از بروکرهای قدیمی و صاحب نام است و اغلب هم بروکرهایی که از سطح امنیتی بالایی برخوردار هستند، اسپرد حساب‌های آن ها کمی بالاتر از سایر بروکرهاست.

حساب اسلامی در ویندزور

برای داشتن حساب اسلامی در ویندزور، لازم است که حساب پرایم داشته باشید؛ با درخواست از پشتیبانی کارگزاری ویندزور، می‌توانید حساب خودتان را تبدیل به حساب‌های بدون سوآپ اسلامی کنید.

کپی ترید داخلی ویندزور به صورت حساب MAM

سیستم کپی تریدینگ به صورت عمومی در ویندزور، در حال حاضر در دسترس نیست، اما نوعی از سیستم کپی معاملات در این بروکر وجود دارد که این امکان را می‌دهد یک تریدر، همزمان بر روی حساب خود و چندین حساب دیگر، معامله باز کند. در این مورد، اگر تمایل به استفاده از آن را دارید، می‌توانید با پشتیبانی ویندزور، در ارتباط باشید تا این قابلیت را برای شما فعال کنند.

انواع پلتفرم‌های معاملاتی ویندزور

خدمات بروکر ویندزور از طریق متاتریدر 4 که در حال حاضر، جز محبوب‌ترین نرم افزار معاملاتی در جهان است، ارائه می‌شود که می‌توانید آن را دانلود و استفاده نمایید.