صرافی آبان تتر

این صرافی در سال 1397 راه‌اندازی شد. آبان تتر ابتدا فعالیت خود را صرفا با خرید و فروش تتر آغاز کرد یعنی این که که کاربران ایرانی می‌توانستند با استفاده از ریال، در این صرافی تتر بخرند و آن را به صرافی‌های خارجی انتقال دهند.

اما بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی، تعداد دیگری از مشهورترین ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم نیز به فهرست معاملاتی این صرافی اضافه شدند. در حال حاضر بیش از ۳۰۰ ارز دیجیتال در فهرست معاملات این صرافی وجود دارد که برای خرید و فروش آن‌ها، می‌توانید از ریال یا تتر استفاده کنید. به علاوه، بیش از ششصد هزار نفر در آبان تتر عضویت دارند که این نشان‌دهنده‌ی محبوبیت این صرافی است.

ثبت نام در صرافی و تخفیف در کارمزد معاملات

پشتیبانی فارسی آبان تتر Aban Tether

از مزایای فعالیت در صرافی‌های  ایرانی، داشتن پشتیبانی فارسی است که به کاربران این امکان را می‌دهد که به راحتی  سوالات خود را مطرح کنند.

یکی از ویژگی‌های فوق العاده صرافی آبان تتر، داشتن پشتیبانی آنلاین 24 ساعته است که خیلی سریع پاسخگوی معامله‌گران هستند.

حداقل واریز و برداشت در آبان تتر

صرافی آبان تتر هیچ‌گونه محدودیتی در خصوص واریز و برداشت برای معامله‌گران ندارد. این یک قابلیت بسیار عالی برای آن دسته از تریدرهایی می‌باشد که تمایل دارند با سرمایه به نسبت کمی فعالیت کنند.

به‌ منظور انجام مراحل احراز هویت کاربر، اطلاعاتی از قبیل شماره ملی، شماره موبایل، تصویر مدرک شناسایی معتبر و تصویر سلفی (طبق فرمت درخواستی آبان‌تتر) مورد نیاز است.

برای انجام معاملات خود باید احراز هویت را انجام دهید. البته این نکته نیز شایان ذکر است که در آبان تتر برای انجام معامله با واحد تتر نیاز به احراز هویت حساب کاربری نیست.

کارمزد انجام معاملات در آبان تتر Aban Tether

نکته‌ی بسیار خوب این است که آبان تتر برای معاملات خرید و فروش ارز استیبل کوین تتر (USDT)، هیچ کارمزدی دریافت نمی‌کند.

برخلاف بسیاری دیگر از صرافی‌ها که کارمزد معاملات را به صورت شناور تعیین می‌کنند، آبان تتر مقدار ثابتی را برای این منظور مشخص کرده است که عبارت‌اند از:

  • خرید و فروش ارز دیجیتال با تومان: کارمزد 0/2 درصد
  • خرید و فروش ارز دیجیتال با تتر: کارمزد 0/3 درصد

نحوه دریافت وام اعتباری از آبان تتر

محصول آبان وام برای آن دسته از کاربرانی که سرمایه های با ارزش بالا در حساب خود نگهداری میکنند ولی برنامه ای برای آن ندارند یا کاربرانی که قصد دارند با بلوکه کردن بخشی از سرمایه خود وام دریافت کنند اما از دردسرهای دریافت وام بانکی گریزانند فرصت ارزنده ای فراهم کرده است.

مزیت بزرگ آبان وام این است که برای دریافت آبان وام نیازی به چک – سفته – قولنامه – گواهی کسر از حقوق – اجازه نامه ضامن و کارت پایان خدمت نیست.

کاربران می توانند با وثیقه گذاری دارایی دیجیتال خود معادل ۶۰ دارایی خود را و تا سقف ۴۰ میلیون تومان وام دریافت کنند.

 

جزئیات کامل طرح آبان وام را میتوانید از این لینک دانلود کنید.