اندیکاتور نمایش سشن های معاملاتی در تریدینگ ویو

اندیکاتور نمایش سشن های معاملاتی در تریدینگ ویو

اطلاع از زمان باز و بسته شدن بازارهای مهم جهانی مانند نیویورک، لندن و توکیو برای افرادی که در بازارهای مالی به ویژه بازار فارکس فعالیت می‌کنند بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در این مقاله بهترین اندیکاتور نمایش سشن‌های معاملاتی در پلتفرم تریدینگ ویو را به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه با آکادمی مالی اینوستپ همراه باشید.

معرفی اندیکاتور Session معاملاتی در تریدینگ ویو

چک کردن سشن‌های معاملاتی به صورت دستی برای بسیاری از معامله گران به خصوص تریدرهایی که در تایم فریم‌های پایین مانند 15 و 5 دقیقه فعالیت می‌کنند ممکن است سخت باشد؛ اما اندیکاتورهایی وجود دارد که به شما برای رفع این مشکل کمک می‌کنند.

اندیکاتور نمایش سشن‌های معاملاتی FX Market Sessions یکی از بهترین اندیکاتورهای نمایش سشن می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی سشن‌های مختلف را با استفاده از این اندیکاتور بر روی چارت مشاهده کنید.

این اندیکاتور، ساعت باز و بسته شدن بازارهای جهانی را به شما نمایش می‌دهد و استفاده از آن بسیار ساده می‌باشد.

آموزش فعال کردن اندیکاتور بر روی چارت TradingView

1. ابتدا سایت Trading view را باز کرده و وارد اکانت خودتان شوید.

2.سپس در قسمت Products گزینه Supercharts را انتخاب کنید.

3.در کادر بالا قسمت Indicators را انتخاب کنید.

4.در قسمت Search عبارت FX Market Sessions را تایپ کرده و سپس اولین گزینه را انتخاب کنید. اندیکاتور بر روی چارت نمایش داده خواهد شد.

در قسمت تنظیمات اندیکاتور می‌توانید تنظیمات دلخواه خودتان را اعمال کنید یا حتی می‌توانید سشن معاملاتی Sydney را هم اضافه کنید. در صورت تمایل به یادگیری کامل trading view به مقاله آموزش تریدینگ ویو می‌توانید مراجعه کنید.

سخن پایانی

شما می‌توانید با استفاده از این اندیکاتور رفتار قیمت را در سشن‌های مختلف، رفتار قیمت در زمان باز و بسته شدن سشن‌ها، مقدار نوسان قیمت در هر سشن و … را  بررسی کنید و از این اطلاعات در معامله‌های خودتان استفاده کرده و بازدهی معاملاتی خود را افزایش دهید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید