بروکر ارانته | Errante

یکی از کارگزاری‌های فارکس است که حدود 5 سال از زمان تاسیس آن می‌گذرد اما در همین مدت نسبتا کوتاه توانسته توجه بسیاری از معامله‌گران بازار فارکس در سراسر جهان را به سمت خود جلب کند.

ثبت نام در بروکر و تخفیف در کارمزد

مزایای بروکر ارانته – errante

 • نرخ یکسان و بدون کمیسیون واریز و برداشت ریالی
 • اسپرد بسیار پایین
 • داشتن حساب کپی تریدینگ
 • امنیت و پشتیبانی بسیار قوی

معایب بروکر ارانته – errante

کپی تریدینگ در این بروکر دارای مشکل است.

رگوله های بروکر ارانته – errante

ارانته تحت نظارت رگوله‌ی CYSEC و FSA فعال است؛ دفتر ثبت و مرکزی این بروکر در کشور قبرس قرار دارد. اغلب بروکرهایی که در قبرس ثبت شده اند، توان خدمت رسانی به مشتریان ایرانی را دارند و اکثرا بروکرهای بسیار قدرتمند و با سطح امنیتی بسیار خوبی هستند.

پشتیبانی فارسی بروکر ارانته – errante

بروکر ارانته پشتیبانی فارسی هم دارد که کاربران می‌توانند هم از طریق وب سایت این بروکر و هم از طریق تلگرام با پشتیبانی در ارتباط باشند.

حداقل واریزی در بروکر ارانته – errante

شما با حداقل واریزی 50 دلار می‌توانید در این بروکر ثبت نام و فعالیت کنید؛ البته این مقدار واریزی برای افتتاح حساب استاندارد در بروکر ارانته است و شما برای افتتاح سایر حساب‌ها نیاز به مبالغ بالاتری دارید که در ادامه به طور مفصل توضیحات هر یک را درج خواهیم کرد.

انواع افتتاح حساب در بروکر ارانته – errante

 • افتتاح حساب استاندارد

شما برای افتتاح حساب استاندارد بروکر errante به حداقل واریزی 50 دلار، نیاز دارید. این حساب مانند حساب‌های استاندارد سایر بروکرها، لوریج به نسبت بالایی را به مخاطب ارائه می‌دهد.  اسپرد این حساب از یک پیپ شروع می.شود که در مقایسه با دیگر حساب‌های ارانته، می‌توان گفت بالاتر است. حساب استاندارد این بروکر، برای شروع کار تریدرهای تازه‌کار، گزینه.ی مناسبی است.

 • افتتاح حساب Premium

برای افتتاح حساب پرمیوم در ارانته، نیاز است که حداقل مبلغ 1000 دلار را به اکانت خودتان در ارانته واریز کنید. این حساب به نسبت حساب استاندارد، اسپرد پایین‌تری دارد. در حساب پرمیوم هم مثل حساب استاندارد، بروکر از شما کمیسیونی را بابت معاملات نمی‌گیرد. این حساب هم لوریج یک به 500 را دارد. این حساب به دلیل اسپرد بسیار پایینی که دارد، در بین تریدرهای ارانته، از محبوبیت نسبتا بالایی برخوردار است.

 • افتتاح حساب VIP

برای داشتن این حساب در بروکر ارانته، باید حداقل واریزی 5000 دلار را داشته باشید. این حساب بسیار ایده‌آل و حرفه‌ای طراحی شده و کیفیت بسیار بالایی را داراست. اسپرد این حساب پایین است و معاملات تریدرها در این حساب، باید به ازای هر لات کمیسیون 3 دلاری پرداخت کنند.

 • افتتاح حساب Tailor Made

در حساب تیلور در بروکه ارانته، تریدرها اسپرد و کمیسیون کمتری نسبت به حساب وی آی پی پرداخت می‌کنند. لوریج دقیقی برای این حساب از طرف بروکر اعلام نشده است و اگر قصد افتتاح این حساب را دارید بهتر است که با پشتیبانی بروکر ارتباط برقرار کنید تا شما را کامل راهنمایی کنند.

این حساب رو در دسته‌ی بهترین حساب‌هایی که حتی سایر بروکرها ارائه می‌دهند، می‌توان جا داد اما کاربران برای استفاده از این حساب لازم است حداقل واریز 15000 دلار را داشته باشند؛ شاید این قابلیت برای افرادی که قصد دارند با سرمایه‌ی پایین شروع به فعالیت کنند، چندان مطلوب نباشد.

 

مشخصات نام حساب Standard Premium VIP Tailore Made
حداقل واریز برای افتتاح 50 $ 1000 $ 5000 $ 1500 $
حداکثر لوریج 1:500 1:500 1:500 1:500
اسپرد از 1 پیپ از 0.7 پیپ از 0/2 پیپ از 0 پیپ
امکان ترید جفت ارزها بله بله بله بله
امکان ترید سهام ها و شاخص ها بله بله بله بله
امکان ترید ارزدیجیتال بله بله بله بله
کمیسیون ندارد ندارد 3 دلار در هر لات 2 دلار در هر لات
اجازه استفاده از اسپرد بله بله بله بله
اجازه استفاده از اسکالپینگ بله بله بله بله

 

برای تایید هویت و افتتاح حساب در بروکر ارانته – errante چه مدارکی لازم است؟

شما برای تایید هویت در بروکر  ارانته – errante نیاز است که تصویر یکی از کارت‌های شناسایی خود، ایمیل، شماره همراه  و آدرس محل سکونت خود را وارد کنید.

درخصوص تایید آدرس هم باید تصویر یکی از قبوض شرکت‌های خدماتی که به نام خودتان باشد را برای بروکر ارسال کنید.

روش واریز و برداشت در بروکر ارانته – errante

شما براساس نیاز و یا سلیقه‌ی خود می‌توانید یکی از روش‌های زیر را برای واریز و برداشت انتخاب کنید:

 • واریز و برداشت ریالی به صورت مستقیم (با id تلگرامی که بروکر به شما اعلام می‌کند)

بروکر ارانته بابت واریز و برداشت‌های ریالی که با نرخ روز دلار انجام می‌شود، هیچ کمیسیون و مابه تفاوت قیمتی را از مشتریان خود دریافت نمی‌کند.

به عنوان مثال اگر نرخ دلار امروز 40000 تومان باشد، چه بخواهید در ارانته پولی را واریز کنید و چه بخواهید از بروکر پولتان برداشت کنید، در هر صورت با قیمت 40000 تومان این واریز و برداشت انجام می‌شود.

یعنی اینکه این بروکر هزینه کارمزد صرافی را از روی دوش مشتریان برداشته است.

 • واریز و برداشت ریالی از طریق صرافی آی آر پی
 • حواله بانکی، پرفکت مانی و برخی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، تتر، اتریوم، ریپل

میزان اسپرد در بروکر ارانته errante

در این بروکر، تمامی حساب‌ها، تحت شبکه ecn هستند. در حساب استاندارد این بروکر که فقط با مبلغ 50 دلار افتتاح می‌شود، میزان اسپرد متوسط است و در حساب پرمیوم که با 1000 دلار افتتاح می‌شود، اسپرد نسبتا پایین است و از آنجایی که در این دو حساب کمیسیونی هم دریافت نمی‌شود، می‌توان این حساب‌ها را به نسبت، ایده‌آل دانست.

البته دو حساب وی آی پی و تیلورمود بروکر ارانته که اسپردهای بسیار پایینی دارند و در مجموع، هزینه خیلی پایینی برای انجام معاملات، شامل حال تریدرها می‌شود، لازم است که کمی بیشتر دست به جیب شوید و برای افتتاح حساب، مبالغ بزرگ‌تری را وارد حسابتان نمایید.

حساب اسلامی در بروکر ارانته – errante

همان‌طور که می‌دانید در حساب‌های اسلامی، سوآپ یا بهره شبانه‌ای از تریدرها، بابت معاملات باز شبانه، گرفته نمی‌شود.

اگر تمایل به استفاده از حساب اسلامی در این بروکر را دارید، می‌توانید بعد از افتتاح حساب در ارانته درخواست جهت اسلامی کردن حساب خود را داشته باشید.

کپی تریدینگ در بروکر ارانته – errante

طبق تجربه‌ی کاربرانی که تا به امروز از سیستم کپی تریدینگ این بروکر استفاده کرده‌اند، مشکلاتی برای استفاده از این قابلیت وجود دارد اما در هر صورت اگر در آینده این مشکلات برطرف شوند، می‌توانید با خیال آسوده از این ویژگی استفاده کنید.