صرافی رمزینکس | Ramzinex

معرفی صرافی رمزینکس | Ramzinex

صرافی رمزینکس یکی از پلتفرم‌های ارائه خدمات خرید و فروش و معامله رمز ارز در کشور است. با توجه به مشکلاتی که در استفاده از صرافی‌های خارجی وجود دارد، صرافی رمزینکس می‌تواند گزینه مناسبی جهت فعالیت بدون نگرانی در بازار کریپتوکارنسی‌ها باشد.

معمولا وقتی کاربران قصد بررسی یک صرافی ایرانی را دارند، به سه نکته بیشتر از دیگر موارد توجه می‌کنند. قیمت مناسب رمزارز، کارمزد مناسب و پشتیبانی قوی از جمله مواردی است که کاربران ایرانی به دنبال آن هستند. در این مطلب خواهیم دید که آیا صرافی رمزینکس در ارائه این موارد تا چه حد توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

صرافی رمزینکس فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرد و تا امروز توانسته خدمات خود و تعداد رمزارزهای قابل معامله را گسترش دهد. در حال حاضر کاربران فعال صرافی رمزینکس بیش از 80000 نفر تخمین زده می‌شود.

صرافی رمزینکس 

 

آیا صرافی رمزینکس معتبر است؟

هر معامله‌گر قبل از انتخاب یک صرافی برای انجام معاملات خود باید از اعتبار صرافی مورد نظر اطمینان حاصل کند. هرگونه انتخاب غلط و یا سهل انگاری در بحث تحقیق در مورد اعتبار و پشتوانه صرافی می‌تواند در آینده ضررهای جبران ناپذیری برای کاربران داشته باشد.

یکی از موارد مهم در بحث اعتبار سنجی صرافی، سال تاسیس است. صرافی ایرانی ارز دیجیتال رمزینکس در سال 1397 تاسیس شده است. این پلتفرم هم اکنون (11 آذر 1401) در حال فعالیت و ارائه خدمات به کاربران و مشتریان خود است و تا کنون مشکلاتی از قبیل هک و یا پولشویی نداشته است.

 نوسانات و حرکات شدید قیمتی جزو ذات و بخش جدا نشدنی بازارهای مالی است، و حتی بزرگترین صرافی‌های دنیا هم در هنگام نوسانات شدید بازار دچار مشکلاتی می‌شوند و در انجام خواسته‌های کاربران ناتوان می‌شوند. با این تفاسیر نمی‌تواند در مورد اعتبار هیچ صرافی نظر قطعی داد و اعتبار هیچ صرافی دائمی نیست.